Strona głowna / Warsztaty dla firm

Warsztaty dla firm

Share Button

Drogi przedsiębiorco!

warsztaty dla kobiet

Zastanawiałeś się kiedyś, co zrobić, aby ludzie, których zatrudniasz, byli bardziej zadowoleni z pracy w Twojej firmie i chętniej wykonywali swoje obowiązki?

A może masz problem ze znalezieniem dobrych pracowników, którzy lubią swoją pracę i dobrze realizują zlecone im zadania?

Ważne jest nie tylko to, jak wygodne mają biurka, jakie mają wynagrodzenia oraz to, że w kuchni jest duży zapas kawy 😉 Istotne jest też, jaki klimat pracy panuje w Twojej firmie i czy dbasz o rozwój pracowników, nie tylko w zawodowym aspekcie.

Jak o to zadbać? Na przykład poprzez organizację warsztatów.

Mogę przyjść do Twojej firmy i opowiedzieć pracownikom o:

  • podstawach pielęgnacji włosów krok po kroku
  • pielęgnacji naturalnej
  • podstawach analizy składu i mądrych wyborów produktów do włosów

Co zyskujesz takim działaniem?

  • Zadowolonych pracowników, którzy lubią spędzać czas w Twojej firmie.
  • Zadbanych pracowników, którzy wiedzą, że dbasz o nich nie tylko w kwestiach zawodowych.
  • Zmotywowanych pracowników, którzy dobrze czują się w swoim miejscu pracy.
  • Zaangażowanych pracowników, którzy chętnie polecają Twoją firmę jako miejsce pracy, dzięki czemu masz okazję zatrudnić kolejne osoby, które będą rzetelnie pracować na rzecz Twojego biznesu.
  • Status współczesnej firmy, która dobrze odnajduje się na rynku pracy, w którym dba się o pracowników.
  • Dodatkową promocję, gdyż w moich kanałach social media umieszczam informację o warsztatach w firmach, z których pracuję. Dzięki temu moi obserwatorzy mogą zainteresować się Twoją firmą jako ich wymarzonym miejscem pracy 😉

Jak pokazują statystyki mojego bloga, tematem włosów interesują się głównie kobiety, dlatego jeśli masz przede wszystkim damski zespół, to na pewno przeprowadzony przeze mnie warsztat bardzo im się spodoba.

Pamiętaj jednak, że na swoim blogu poruszam też tematy dotyczące pielęgnacji włosów przez mężczyzn. Średnio rocznie zagląda do mnie około 70 tys. panów więc nie zakładaj z góry, że pracujący u Ciebie mężczyźni nie będą zainteresowani 😉

Cena takiego warsztatu zależna jest od wielu czynników, między innymi od długości jego trwania i lokalizacji, dlatego najlepiej będzie jak o szczegółach porozmawiamy osobiście.

Jeśli jesteś zainteresowany napisz na wwwlosypl@gmail.com