Jaki olej na włosy wybrać? Dla kogo olej kokosowy?

Jaki olej na włosy wybrać? Dla kogo olej kokosowy? Tego typu pytania non-stop bombardują moją skrzynkę 🙂 W tym filmie przede wszystkim chciałabym Wam przekazać, że najważniejsze jesteście Wy i Wasze włosy, a nie jakieś wymyślone teorie. Każdy olej może inaczej zadziałać na osobach, które mają „teoretycznie” taki sam typ włosów.

Dlatego nie ma rady – aby odpowiedzieć sobie na pytanie: „Jaki olej wybrać?„, należy po prostu przetestować ich kilka… naście. Żartuję, zazwyczaj po kilku próbach zauważycie, co lubią Wasze włosy i w jakim kierunku iść z wyborem.

Olej kokosowy to jeden z moich ulubionych olejów. Zawsze polecam „walkę” o stosowanie go, ponieważ doskonale poprawia strukturę włosów. Szczególnie ważne jest to przy włosach zniszczonych, a zwłaszcza spalonych rozjaśnianiem. Wspominam o tym we wpisie o ratowaniu spalonych włosów.

olej kokosowy włosy

Zestawienia produktów zawierających oleje, teoretycznie, dla włosów niskoporowatych i wysokoporowatych, znajdziecie tutaj:

O stronie Agnieszka Niedziałek

Właścicielka bloga WWWLOSY.PL, sklepu napieknewlosy z najlepszymi kosmetykami do włosów, oraz bajkowej marki kosmetyków do włosów Hairy Tale Cosmetics.

Sprawdź też

czy suszarka niszczy włosy

Czy suszarka niszczy włosy? EKSPERYMENT NAUKOWY

Czy suszarka niszczy włosy? Odpowiedź wcale nie jest taka prosta! Zarówno suszenie suszarką, jak i …