ROZDANIE NA WWWLOSY.PL na YouTube – WYNIKI

Rozdanie na wwwlosy.pl na YT na 10 000 subów wywołało niemałe emocje i u Was, i u mnie. Nigdy, przenigdy nie spodziewałam się TAKIEJ LICZBY komentarzy.

Optymistycznie obiecałam, że odpowiem na wszystkie, no i cóż mogę powiedzieć – oprócz dosłownie kilku tych, na które nie dało się odpowiedzieć ze względu na ustawienia G+.

Zostałam nawet podejrzana o bycie botem, ale tak to jest, jak odpowiada się na komentarze przez całą dobę. Bardzo zależało mi na odpisanie i podziękowanie każdemu w możliwie spersonalizowany sposób, żebyście wiedzieli, jak te wszystkie komentarze są dla mnie ważne.

Następne rozdanie planuję na 50 000 subów i liczę wtedy o sponsora z prawdziwego zdarzenia (w tym sponsorem głównym byłam ja, a swoje dołożyli też konferencja MeetBeauty, Alpecin oraz RedHairControl). Tak więc czekam z niecierpliwością, chociaż jak na razie perspektywa wydaje się odległa. Ale nic nie mówię – jeszcze niedawno zszokowana byłam setnym subem!

rozdanie na 10k subów

A takie nagrody były do wygrania. Poza konkursem niektóre da się kupić przez internet, od razu rzucam Wam linki:

Ale jak to? Nagrody dodatkowej?

Bardzo ciężko było wybrać zwycięzców, dlatego dorzuciłam co się dało i wybrałam 2 wygranych więcej.

olejujesz2

Poniżej wrzucam wszystkie wygrane komentarze. W celu finalizacji wygranej wyślijcie mi maila na adres jollystar34.an@gmail.com i zatytułujcie go „ROZDANIE 10K”.

W treści maila potrzebny mi jest adres do wysyłki oraz nazwa nagrody, jaką wygraliście – żebym nie pomyliła!

Jeżeli uda Wam się wysłać mi adres dzisiaj lub jutro rano, wyślę nagrodę już we wtorek, 17.05. Jeżeli później, wyślę nagrodę w okolicach Dnia Matki – wyjeżdżam za granicę na tydzień, niefortunnie wypadło ale mam nadzieję, że wybaczycie mi takie małe opóźnienie.

Nawiązując do Dnia Matki – zapraszam Was do mojego poprzedniego wpisu, w którym znajdziecie moje propozycje na prezent i kilka świetnych kodów rabatowych. Sama czaję się na kod na kwiaty – będę za granicą i w razie czego to będzie idealne wyjście awaryjne, jeżeli nie będę mogła dostarczyć prezentu osobiście na czas.

kod rabatowy

Rozdanie na WWWLOSY.PL – wyniki

Maska WAX Moringa Colour

wax5 wax4 wax3 wax2 wax1

Tangle Teezer

TT

Alpecin C1

alpecinc1

Alpecin Double Effect

alpecindouble

Torba OLEJUJESZ?

torba

olejujesz

IONIKA PADDLE BRUSH

ionika1 ionika2

Serum INECTO PURE COCONUT

inecto

Na INSTAGRAMIE też stuknęła okrągła liczba – 5 000 followersów! Dzięki @ecoandmorepl do wygrania jest zestaw świetnego masła do ciała oraz odżywki do włosów Bentley Organic. Zasady oraz wszystkie szczegóły na insta!

insta

Pamiętacie o moim niewłosowym kanale? Jeżeli nie, to zapraszam! W najnowszym filmie pokazuję, jak odrestaurować doszczętnie zniszczone pazury.

O stronie Agnieszka Niedziałek

Właścicielka bloga WWWLOSY.PL, sklepu napieknewlosy z najlepszymi kosmetykami do włosów, oraz bajkowej marki kosmetyków do włosów Hairy Tale Cosmetics.

Sprawdź też

wcierka z kozieradki

WCIERKA Z KOZIERADKI: PRZEPIS

Wcierka z kozieradki, czyli sposób na zapuszczenie włosów! Jak zrobić wcierkę z kozieradki? Pokażemy Wam …