Targi BEAUTY DAYS i Meet Beauty, konferencja dla blogerów.

Mam zaszczyt zaprosić Was na Targi BEAUTY DAYS 2017, czyli drugą edycję targów, na których mogliście mnie spotkać już rok temu.

Tegoroczna edycja BEAUTY DAYS

  • Data: 19-21.05.2017
  • Miejsce: Hala PTAK EXPO w Nadarzynie pod Warszawą
  • Dojazd: samochodem około 20 minut od centrum Warszawy
  • Alternatywnie: bezpłatny autobus

Na początek trochę wspomnień! Powiem szczerze, że dla mnie są one wystarczającym powodem, żeby na tegoroczną edycję przyjechać już w piątek, 19 maja.

targi beauty days

W czasie poprzedniej edycji, w mojej pamięci do dzisiaj jest konkurs fryzur, prowadzony przez duet WS Academy, oraz warsztaty z zaplatania włosów z Pawłem Jaśniewskim. Towarzyszyła mi Kinga z bloga Red Pilorum, ba! zmierzyła się ze mną w Bitwie na Fryzury.

targi beauty days

Targi BEAUTY DAYS wspominam też jako kamień milowy na drodze rozwoju mojego biznesu. To przecież wtedy natrafiłam na genialne SADZA SOAP, poznałam osobiście przedstawicieli marek takich jak Fitomed czy Sylveco, z którymi teraz współpracuję.

targi beauty days

Nie mogę zapomnieć i o Was! Na Targach BEAUTY DAYS poznałam też genialnych Molly Moonlight i Kaminari Knives, którzy oglądają mój kanał i przeżywają związane z tym przeróżne przygody:

targi beauty days

W tym roku również zapraszam do polowania na mnie. W piątek będę „prywatnie”, bo sama chcę pozwiedzać wszystkie stoiska i doświadczyć przewidzianych atrakcji, czyli m.in. występu Edyty Górniak, ale jak najbardziej podbijajcie, jeżeli macie ochotę pogadać!

Targi BEAUTY DAYS

W ubiegłym tygodniu miałam okazję być na konferencji prasowej, na której dowiedziałam się wszystkiego o Targach, oraz towarzyszącej im konferencji Meet Beauty.

targi beauty days

Piątek, 19 maja

Na Targi BEAUTY DAYS warto przyjechać już w piątek. Najciekawsze punkty programu dla Was, to moim zdaniem wspomniane już wcześniej otwarcie Targów o 12:00.

Później będzie okazja na pogłębienie swojej wiedzy dotyczącej makijażu, zdecydowanie coś dla mnie!

targi beauty days

Od 13:30 możecie zobaczyć pokaz makijażu wieczorowego z Ewą Gil Make up Artist. A już o 15:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Dorotą Kościukiewicz–Markowską autorką albumu Pałac Kolorów. Magia Makijażu.

Do listy „obowiązkowo do odwiedzenia” dodaję też strefy GOLDEN ROSE i GOSH COPENHAGEN.

Sobota, 20 maja

W sobotę, oprócz makijażowych stref GOLDEN ROSE I GOSH COPENHAGEN, z ramienia Indigo Nails przeprowadzony będzie konkurs stylizacji paznokci. Gościem specjalnym tego dnia będzie Maja Sablewska, więc to prawdziwa gratka dla jej fanów.

Niedziela, 21 maja

W niedzielę, ostatniego dnia Targów, również nie zabraknie atrakcji.

Na pewno tłumnie oblegane będą youtuberki RedLipstickMonster i KatOsu, które przeprowadzą również debatę na temat treści o tematyce urodowej w sieci.targi beauty days

Dziewczyny będą też jurorkami w Bitwie na Pędzle, gdzie na uczestniczki czekają prawdziwe makijażowe wyzwania!

Konferencja Meet Beauty

Nie mogłabym zapomnieć też o wydarzeniu towarzyszącym Targom, czyli o konferencji dla blogerów i vlogerów urodowych Meet Beauty. W tym roku jest to już trzecia edycja tej wyjątkowej imprezy!

konferencja meet beauty

Na konferencji prasowej, o Meet Beauty opowiedziała oczywiście Anna Pytkowska, czyli organizatorka wszystkich edycji konferencji. Możecie ją znać też z bloga kulinarnego nietylkopasta.pl.

targi beauty days

Wspominając Meet Beauty, nie powstrzymam się od uderzenia w osobiste tony! Czuję bowiem, że rozwój mojego bloga, kanału i sklepu pokrywa się „etapowo” z rozwojem konferencji Meet Beauty.

Kamienie milowe blogera

Przy okazji pierwszej edycji, pamiętam emocje: czy się zakwalifikuję? Czy się odnajdę? Nikogo nie znam, co robić?

Druga edycja była momentem mojej stabilizacji na scenie blogerskiej i stabilnego rozwoju.

targi beauty days

Trzecia edycja wpasowuje się w moment największych jak na razie rewolucji i skoku rozwojowym mojego bloga i kanału, czyli otwarcia sklepu napieknewlosy.pl.

Wiedza na talerzu

Wydaje się to błahe, ale dla mnie to wydarzenie, oprócz aspektu edukacyjnego i towarzyskiego, ma też potężny wymiar emocjonalny. Nie wyobrażam sobie nie uczestniczyć w Meet Beauty, czy to w tym roku, czy też w kolejnych edycjach.

targi beauty days

Z edycji na edycję Meet Beauty to coraz lepsza organizacja, coraz więcej uczestników i coraz więcej merytorycznej wiedzy.

Każdemu blogerowi, vlogerowi czy influencerowi z tematyki urodowej bez wahania poleciłabym udział w tej konferencji. Jest to zastrzyk wiedzy i „food for thought” na kilka kolejnych miesięcy, oraz fantastyczne źródło inspiracji.

BEAUTY DAYS x Meet Beauty

Co ucieszyło mnie najbardziej, to właśnie połączenie tych dwóch imprez. Szczególnie, biorąc pod uwagę mój obecny moment rozwoju zarówno w biznesie, jak i w blogowaniu.

targi beauty days

Oprócz wiedzy zdobytej na konferencji, niemalże w pakiecie mam garść nowych kontaktów i informacji o nowościach na rynku kosmetycznym. Na pewno przyda mi się to w dalszym budowaniu najlepszego sklepu z kosmetykami do włosów w internecie i nie tylko.

Nawet, jeżeli jesteście blogerami i nie prowadzicie (jeszcze) swojego sklepu lub innego biznesu, związanego z branżą kosmetyczną, to połączenie Targów BEAUTY DAYS i konferencji Meet Beauty otwiera wiele możliwości.

targi beauty days

Możecie nawiązać kontakty z markami, a zapewniam Was, że takie osobiste spotkania i rozmowy przekonują i dają pole do prezentacji o niebo lepsze, niż suchy email. Na pewno będzie też okazja do zakupu nowości kosmetycznych i do opublikowania recenzji przed resztą blogosfery, a to też się liczy!

Zapraszam!

Podsumowując, weekend tak intensywny i bogaty w atrakcje w tym roku się nie powtórzy, dlatego nie zwlekajcie z planowaniem i wpiszcie Targi BEAUTY DAYS w swoje kalendarze.

targi beauty days

Mam nadzieję, że się zobaczymy! Zarówno z Wami: Czytelnikami i Widzami, jak i z kolegami i koleżankami „po fachu”. Już nie mogę się doczekać!

O stronie Agnieszka Niedziałek

Właścicielka bloga WWWLOSY.PL, sklepu napieknewlosy z najlepszymi kosmetykami do włosów, oraz bajkowej marki kosmetyków do włosów Hairy Tale Cosmetics.

Sprawdź też

wcierka z kozieradki

WCIERKA Z KOZIERADKI: PRZEPIS

Wcierka z kozieradki, czyli sposób na zapuszczenie włosów! Jak zrobić wcierkę z kozieradki? Pokażemy Wam …