Strona głowna / WŁOSY / INSPIRACJE / 100 lat w stylizacji włosów

100 lat w stylizacji włosów

Share Button

Na fanpage’u Sposoby na piękne włosy, o których nie miałaś pojęcia, czasami udostępniam filmy z serii “100 Years of Beauty”, czyli 100 lat stylizacji fryzur, strojów i makijażu w ciągu jednej minuty. Wpisy te zawsze zbierają od Was dużo lajków, dlatego postanowiłam zebrać wszystkie powstałe filmy w jeden wpis na blogu. Do tej pory opublikowano filmy z tej serii dla 9 krajów, i są to: USA (dwa filmy), Iran, Korea, Meksyk, Filipiny, Indie, Rosja, Włochy, Niemcy. TUTAJ link do playlisty ze wszystkimi filmami.

Filmy są genialne pod względem montażu i jakości wykonania. Tym zachwyciłam się od razu. Najlepsze jednak znalazłam na końcu! Na kanale Cut Video, czyli twórców serii, znaleźć można filmy “Research Behind the Looks”, w których osoby tworzące film mówią o poszukiwaniu informacji i inspiracjach dla poszczególnych filmów. Dzięki tym filmom można dowiedzieć się więcej o historii danego kraju i o tym, jak sytuacja społeczno-polityczna wpływa na modę, makijaż i fryzury. Poniżej znajdziecie linki do wszystkich filmów z serii.

TUTAJ znajdziecie za to mój sposób na odżywienie włosów po intensywnej stylizacji 🙂

100 Years of beauty USA100 Years of beauty USA
100 Years of beauty iran100 Years of beauty korea
100 Years of beauty meksyk100 Years of beauty filipiny
100 lat fryzur indie100 Years of beauty rosja
100 lat fryzur włochy100 lat fryzur niemcy

Ciekawa jestem, czy kiedyś powstanie polska edycja 😉 – nie zaszkodzi poprosić o to w komentarzach na youtube! Filmy zainspirowały mnie do poszukiwania informacji, jak takie zestawienie wyglądałoby dla Polski, jak tylko uda mi się zebrać wystarczająco informacji, na pewno stworzę o tym oddzielny wpis.

Zapraszam do oglądania i dziękuję za wszystkie suby na INSTAGRAMIE, YOUTUBIE, FB ♥

Sprawdź też

to tylko włosy

To tylko włosy? Włosowa historia Patrycji

To tylko włosy? Z jednej strony tak, a brak włosów lub ich gorsza kondycja ABSOLUTNIE …