Błędy w pielęgnacji włosów: TEST

Sprawdź, czy popełniasz błędy w pielęgnacji włosów.

Błędy w pielęgnacji włosów? Każdy jakieś popełnia, dlatego nie martwcie się wynikiem testu. W kolejnym wpisie zajmę się omówieniem każdego pytania po kolei i wytłumaczeniem, dlaczego uważam dany punkt za prawidłowy lub nieprawidłowy.

TUTAJ możesz sprawdzić, jakie są, moim zdaniem, najlepsze odpowiedzi na pytania.

Nie martw się wynikiem! Większość osób popełnia jakieś błędy w pielęgnacji – ważne, żeby nie było ich za wiele 🙂

Niezależnie od tego, czy popełniacie błędy w pielęgnacji włosów, czy też jesteście Mistrzyniami Dbania o Włosy 😉 zapraszam Was do dołączenia do akcji Zapuszczę piękne i zdrowe włosy w 2016 roku, szczególnie, jeżeli brak Wam motywacji do systematycznego dbania o włosy.

Na stronie wydarzenia będę regularnie publikować tag #włosowewyzwaniePierwszym wyzwaniem jest oczywiście wykonanie powyższego testu – żeby wiadomo było, z jakiego puntu zaczynacie. Może być tylko lepiej! Rok 2016 to rok pięknych włosów 🙂

W teście umieściłam błędy w pielęgnacji włosów, które uważam za szczególnie istotne. Jeżeli macie dodatkowe pomysły lub sugestie odnośnie odpowiedzi w teście, napiszcie je w komentarzach. Na pewno wezmę je pod uwagę przy tworzeniu kolejnych testów, quizów, lub ulepszania już istniejących.

Starałam się, aby test był możliwie uniwersalny – jeżeli jesteście doświadczonymi Włosomaniaczkami, możecie uznać go za zbyt prosty. Akcja „Zapuszczę piękne i zdrowe włosy w 2016 roku” kierowana jest przede wszystkim do początkujących 🙂 Nie chciałabym, by zniechęcili się po zbombardowaniu skrótowcami typu SLS, SLES, CG, OMO, no-poo, ACV, SG i masą innych.

sls co to jest

BŁĘDY W PIELĘGNACJI WŁOSÓW

Sprawdź też

jak wygładzić skręt włosów

Jak wygładzić skręt włosów? SPOSOBY I PRODUKTY

Szukasz sposobów na to jak wygładzić skręt włosów? Ten wpis powstał dla każdego, kto zastanawia …