Keratynowe prostowanie włosów: EFEKTY, jak długo się utrzymuje? Encanto Pauliny

Keratynowe prostowanie włosów okazało się bardzo interesującym dla Was tematem. Nie dziwię się, jest to jeden z popularniejszych zabiegów na włosy, a relacja Pauliny jest doskonale i dokładnie napisana.

PRZECZYTAJ RELACJĘ Z KERATYNOWEGO PROSTOWANIA WŁOSÓW W DOMU

keratynowe prostowanie włosów efekty

Paulina postanowiła dołożyć kolejną porcję dobrego – przysyłać aktualizacje po zabiegu, aby udokumentować, jak długo utrzymuje się keratynowe prostowanie włosów. Myślę, że i to Was bardzo zainteresuje, dlatego zapraszam do dodania tego wpisu do ulubionych i wpadanie co jakiś czas po aktualizacje.

Zabieg został przeprowadzony za pomocą zestawu ENCANTO.

16.04.2016

Efekty zaraz po wykonaniu zabiegu:

encanto efekty opinie

18.04.2016

Po pierwszym myciu: suszone na szczotce, zimnym nawiewem. Nie do końca dosuszone. Czuję, że są gładkie, miękkie, bez puchu. Trochę mniej blasku. Ogólnie jestem zadowolona.

Myłam: Babydream, KALLOS pro-tox, mgiełka: vitalderm, zabezpieczone serum garniera. Bez półproduktów (maja dojść w tym tygodniu). Ogólne wrażenie po pierwszym myciu zadowalające.

keratynowe prostowanie opinie efekty

Tak po nocy, wyglądają jak przejechane prostownicą:

keratynowe prostowanie opinie efekty

Tydzień po:

keratynowe prostowanie opinie efekty

Pierwsze olejowanie: na wodę różaną, olej SESA + po kilka kropelek: kolagen z elastanem, kwas hialuronowy, keratyna hydrolizowana.

Wczoraj umyte szamponem babydream, odżywka garnier (olejek z awokado i masło karite) + po kilka kropelek tych samych półproduktów co przy olejowaniu), po mgiełka vitalderm, końce zabezpieczone olejem z pestek śliwki, wysuszone na płaskim TT i zimnym nawiewem.

W dotyku: miękkie bardzo, gładkie i dociążone. Widzę, ze efekt nadal się utrzymuje, włosy są proste, błyszczące i nie puszące się. Końce lekko podwinięte, ale akurat to mi pasuje 🙂

Jeszcze raz dziękuję Paulinie za fantastyczną relację i mnóstwo zdjęć. Zaglądajcie po kolejne aktualizacje!

Zapraszam również na mój kanał włosowy na YT, kanał niewłosowy, instagram oraz FB. Jestem tuż po konferencji Meet Beauty – było świetnie i cieszę się, że „zmusiłam się” do pójścia pomimo złego nastroju. Spotkanie z tyloma świetnymi osobami zdecydowanie poprawiło mi humor. Moja wideo-relacja na gorąco, na niewłosowym kanale niedługo wrzucę więcej gadania:

O stronie Agnieszka Niedziałek

Właścicielka bloga WWWLOSY.PL, sklepu napieknewlosy z najlepszymi kosmetykami do włosów, oraz bajkowej marki kosmetyków do włosów Hairy Tale Cosmetics.

Sprawdź też

zestawy dla włosomaniaka

Co kupić w Black Friday? Zestawy dla włosomaniaka od Ekipy Napieknewlosy.pl!

Nie wiecie co kupić w Black Friday? Jako Ekipa Sklepu Napieknewlosy.pl przygotowaliśmy dla Was ZESTAWY …