VOLUM 24: warsztaty Rowenta: Piękno Twoich Włosów cz. 2

VOLUM 24 | ROWENTA | PIĘKNO TWOICH WŁOSÓW

volum'24 rowenta

W dzisiejszym wpisie znajdziecie efekty wykorzystania urządzenia VOLUM 24 firmy Rowenta w stylizacji włosów, oraz trochę wspomnień z warsztatów Rowenta: Piękno Twoich Włosów. Poprzedni wpis dotyczący warsztatów znajdziecie TUTAJ. Serdecznie zapraszam do poczytania o moich warsztatowych przygodach.

rowenta volum'24

Na blogach pozostałych uczestniczek również znajdziecie relacje z wydarzenia, a oto linki do ich wpisów. Koniecznie zajrzyjcie 🙂 Dziewczyny są fantastyczne, od razu złapałyśmy wspólny język. Najważniejsze, że było dużo śmiechu i „bez spiny”.

rowenta volum'24

W ciągu drugiego dnia warsztatów miałyśmy okazję porozmawiać o włosach merytorycznie z Helą (@helahair), która oprócz teorii, przez cały dzień nadzorowała część praktyczną warsztatów. Dzięki Heli zaczęłam opanowywać nieco techniki stylizacji, dopracowałam kręcenie włosów prostownicą (będzie film!), oraz uwierzyłam, że moje włosy mogą być czasem lekko kręcone.

rowenta volum'24

Oczywiście nic by nie wyszło z kręcenia i z powstawania fryzur, gdyby nie sprzęt firmy ROWENTA. W przygotowaniu każdej z fryzur zastosowane były urządzenia: Volum 24, prostownica Rowenta Respectissim, oraz multistyler z wymiennymi końcówkami. Jako osoba sceptycznie nastawiona do stylizacji na gorąco, jeszcze raz muszę pochwalić urządzenia marki Rowenta. Zarówno Volum 24, jak i prostownica Rescpectissim, skutecznie stylizują włosy w stosunkowo niskiej temperaturze: 170°. Dzięki temu nawet częsta stylizacja będzie zdecydowanie mniej szkodliwa dla włosów, niż prostowanie lub kręcenie w 200-220°.

rowenta volum'24

Przed wykonaniem każdej fryzury, włosom dodana była objętość za pomocą Volum 24. Dodatkowe triki, dzięki którym Wasze włosy nabiorą objętości i zostaną odbite u nasady, znajdziecie TUTAJ. W dalszym etapie, włosy zakręcone były prostownicą Respectissim i/lub multistylerem, oraz sprytnie upięte. A oto moje dzieła (uczę się!!!):

Romantyczny Splot

volum'24

  • Krok 1. Unieś włosy od nasady przy pomocy VOLUM’24
  • Krok 2. Zrób luźne fale używając prostownicy RESPECTISSIM 7/7
  • Krok 3. Zaczynając przy skroni, zapleć warkocz.
Warkocz w stylu casual

volum'24

  • Krok 1. Unieś włosy od nasady przy pomocy VOLUM’24
  • Krok 2. Zrób luźne fale używając prostownicy RESPECTISSIM 7/7
  • Krok 3. Zakręć po jednym ślimaku z każdej ze strony i połącz je.
Supełkowy Kok

volum'24

  • Krok 1. Unieś włosy od nasady przy pomocy VOLUM’24
  • Krok 2. Zrób luźne fale używając prostownicy RESPECTISSIM 7/7
  • Krok 3. Zacznij zaplatać dobierane pętelki.

Mam nadzieję, że podobają Wam się stworzone przeze mnie fryzury – nie jestem mistrzem stylizacji włosów, ale planuję się rozwijać w tym kierunku – trzymajcie kciuki!

Dziękuję za wszystkie subskrypcje na INSTAGRAMIE, YOUTUBIE, FB 🙂 Masz jakieś pytanie? Najszybciej odpowiem na komentarz pod filmem na YT!

O stronie Agnieszka Niedziałek

Właścicielka bloga WWWLOSY.PL, sklepu napieknewlosy z najlepszymi kosmetykami do włosów, oraz bajkowej marki kosmetyków do włosów Hairy Tale Cosmetics.

Sprawdź też

wcierka z kozieradki

WCIERKA Z KOZIERADKI: PRZEPIS

Wcierka z kozieradki, czyli sposób na zapuszczenie włosów! Jak zrobić wcierkę z kozieradki? Pokażemy Wam …